اصول پوشیدن کتانی

مد و کتانی

اصول پوشیدن کتانی

اصول پوشیدن کتانی

کتانی از اکسسوری‌هایی است که در تمام فصل‌ها محبوبیت خود را حفظ می‌کند. اما پوشیدن کتانی در فصل‌های پاییز و زمستان رایج‌تر است. زنان معمولا در خرید و پوشیدن کتانی سلیقه زیادی به خرج می‌دهند. از این رو لازم است نکاتی را در پوشیدن کتانی رعایت کنند تا همچنان تیپ جذاب خود را حفظ کنند. در ادامه این مطلب، نکاتی را در اختیار شما همراهان عزیز میتی کالا درمورد پوشیدن کتانی قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.

برای داشتن استایلی جذاب و زیبا انتخاب کفش بسیارمهم است. امروزه انواع مدل ها و سبک های گوناگون کفش را می بینیم، اما بیش ترین نوعی که مشاهده می کنیم کفش کتانی است.امروزه به شیک پوشی اهمیت فراوان می‌دهیم. شاید تا چند سال گذشته از کفش های کتانی به عنوان کفش ورزشی استفاده می کردیم، اما امروزه به ما کمک می کند یک استایل به روز و جذاب داشته باشیم. فرقی هم نمی کند که در چه فصلی از سال باشیم یا اصلا فرقی نمی کند که افرادی که آن را می پوشند در چه سن و سالی هستند.

ست کردن کفش کتانی با لباس های رسمی

شاید وقتی حرف از کفش کتانی به میان بیاید استایلی اسپورت در ذهن تجسم شود، اما ست کردن کفش کتانی با لباس رسمی کار دشواری نیست ، فقط با رعایت بعضی نکات می توان درعین رسمی بودن کاملا اسپورت و مدرن هم باشید. دراین موارد نباید کتانی های لژدار و یا ساق دار پوشید بلکه کتانی های پاشنه تخت پیشنهاد می شود. بهتر است شلوار فرد گشاد نباشد.اگر کمربند هم باشد خوب است که هم رنگ و هم جنس کتانی باشد.هر چه لباس فرد ساده تر باشد بهتر دیده می شود در این گونه موارد درآقایان نیازی به پیراهن های چهارخانه یا طرح دار نمی باشد. توجه داشته باشید که کتانی های چرم یا مخمل هم درشیک تر شدن استایل تاثیر بیشتری دارند.

 

مد و کتانی

رنگ کتانی

رنگ کتانی باید به گونه ای انتخاب شود که به راحتی با ست های مختلف هماهنگ شود، زیرا نمی توان برای هر ست لباس یک جفت کتانی جدید خریداری کرد. کفش های کتانی به دلیل استفاده ی زیادی و راحتی مناسبی که در پوشش دارند بهتر است در رنگ های خنثی و یا تیره خریداری شوند تا با استایل های رنگی متفاوت ست شوند. رنگ هایی مانند طوسی، مشکی، سفید یا رنگ های روشن مانند صورتی روشن رنگ های مناسب برای این نوع کفش هستند. اگر طرفدار کفش های کتانی رنگی هستید می توانید در کنار رنگ های خنثی، رنگ های تند و جیغ مورد علاقه خود را نیز داشته باشید، اما استفاده از آن ها به اندکی دقت نیاز دارد!

نگهداری از کتانی

خاک ها و کثیفی های ظاهری کتانی با یک برس به راحتی پاک می شوند. اگر لک ها و کثیفی های کتانی شما با برس پاک نمی شود باید از یک پارچه مرطوب با مایع شوینده استفاده کنید و در نهایت اگر با هر دوی این روش ها کتانی شما تمیز نشد، نیاز به شست وشو دارد. برای این کار باید کتانی خود را درون یک کیسه ی شست وشو قرار دهید تا از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید. اگر کیسه شست وشو در اختیار ندارید، می توانید یک روبالشی دسته دوم را جایگزین آن کرده و درب آن را با کوک های آزاد بدوزید.

کتانی‌های خود را نو کنید

شاید کیفیت کتانی شما به گونه ای باشد که چند سال برای شما سالم باقی بماند، اما تا چه زمانی از یک کتانی کهنه و تکراری استفاده می کنید؟ کتانی ای که چند سال است استفاده می کنید هرچند سالم باشد کهنه گی و قدیمی بودن آن در بافت هایش به چشم می آید. پس با خرید یک کتانی جدید، روحیه تازه ای به خود داده و جلوه ای بهتر از شخصیت خود را نمایش دهید.

مد و کتانی

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
error: