آناستازیا سور بنیانگذار برند آناستازیا بورلی هیلز

آناستازیا سور بنیانگذار برند آناستازیا بورلی هیلز

آناستازیا سور بنیانگذار برند آناستازیا بورلی هیلز

آناستازیا سور یک کارآفرین میلیارد رومانیایی ، مدیر عامل و بنیانگذار برند آناستازیا بورلی هیلز و معروف به ملکه  ابرو در جهان

محصولات آرایشی آناستازیا یکی از برندهای شناخته شده در سطح جهان هستند که به دلیل کیفیت بالایی که دارند، به خصوص در گریم صورت کاربرد زیادی دارند. اما جالب است بدانید که محصولات و این کمپانی توسط آناستازیا سور که یک خانم رومانیایی الاصل است، بنیانگذاری شده اند و اسم آناستازیا برگرفته از اسم این خانم است. آناستازیا سور قبل از پایه گذاری شرکت آرایشی آناستازیا در سالن های زیبایی به عنوان متخصص گریم و ابرو فعالیت می کرده و با تجربه بالای خود، اعتبار زیادی در این زمینه کسب کرده است. در این مقاله از به 5 نکته جالب در مورد شرکت آرایشی آناستازیا سور و کمپانی وی پرداخته می شود.

 آناستازیا بنیان گذار استفاده از نسبت طلایی در طراحی ابرو (نسبت طلایی ریاضی و هندسه)، باعث شد انقلابی در طراحی ابرو رخ بده. 

تاریخچه کمپانی آناستازیا بورلی هیلز

 

آناستازیا سور یک کارآفرین رومانیایی هست که در سال 1989  به آمریکا مهاجرت کرد. آناستازیا در سال 1997 سالن آرایشی خودش رو در محله بورلی هیلز لس آنجلس تاسیس کرد.

گفته می شود هنگامی که آناستازیا در سالن های زیبایی فعالیت می کرده است، غالبا مشتری های خود را ترغیب می کرده تا به ابروهای خود اهمیت بیشتری دهند. به نظر او برای به دست آوردن یک آرایش زیبا، قبل از هرچیز باید زیبایی ابروها تضمین شوند. همانطور که لئوناردو داوینچی در خلق آثار خود به ابروها توجه زیادی داشته است. آناستازیا سور مقاله های تاریخی زیادی درباره اهمیت ابروها در خلق آثار هنری و نقاشی های باستانی خوانده و تحقیقات بیشماری در این زمینه داشته است. به همین دلیل نیز تکنیک وی برای خلق ابرو به سه بخش تقسیم می شود: قبل از هر چیز باید به گوشه داخل ابرو توجه کرده و یک خط فرضی مستقیم از کنار پره های بینی تا ابروها کشید. این خط و ابروها باید در یک جا با هم برخورد داشته باشند. قسمت مهم بعدی در گریم ابرو این است که در صورتی که یک خط فرضی از گوشه بینی تا ابرو کشیده شود، در وسط چشم و بالای آن ابرو باید کمان داشته و بالاتر از بقیه قسمت ها باشد. در نهایت نیز انتهای ابرو باید با یک خط فرضی از بینی تا گوشه خارجی چشم مشخص شود و این قسمت خارجی، گوشه انتهایی ابرو باشد.

 

 

 

زندگی شخصی آناستازیا سور 

در سال 1978، او با ویکتور سارا، یک کاپیتان کشتی، ازدواج کرد. و در سال 1994 طلاق گرفت .آناستازیا در سفری که به ایتالیا داشت به سفارت امریکا مراجعه کرد و اعلام پناهندگی کرد و بعد از 6 ماه وارد امریکا شد . آناستازیا از همرش یک دختر با نام کلودیا سارا  دارد. لازم به ذکر است که دخترش نیز در زمینه تجارت فعال است.

 

 سیندی کراوفورد اولین مشتری محصولات آناستازیا

به گفته آناستازیا سور، اولین مشتری وی سیندی کراوفورد بازیگر مشهور هالیوودی بوده است که به گفته وی زیباترین زنی بوده است که آناستازیا از نزدیک دیده است.

از مشتریان آناستازیا سور میتوان سیندی کرافورد و نائومی کمپبل بودند ، فای دوناوی و جنیفر لوپز را نام برد

نقش کلودیا سور، دختر آناستازیا در خلق محصولات

 

کلودیا سور نیز با کسب تجربه در گرافیک و گریم به مادر خود کمک کرده و ایده های جدید و بی نظیری برای خلق محصولات می دهد. در حال حاضر نیز رئیس کمپانی کلودیاست ولی مادر و دختر همیشه برای هر کاری با هم مشورت می کنند و آناستازیا باید تایید نهایی تولید هر محصول را بدهد. در غیر این صورت محصول به تولید نمی رسد. البته آناستازیا بیشتر در خلق محصولات ابرو دست داشته و تخصص کلودیا بیشتر در گریم است.

 

 

شابلون های طراحی با مدل های مختلف باعث شدن

تا رابطه آناستازیا با مشتری ها نزدیک تر شه.

محصولات آناستازیا برای افراد آماتور که میخواستن ظاهری حرفه ای داشته باشن طراحی شدن. 

 

 

 

 

 

محبوبترین صفحه شبکه های اجتماعی آرایشی جهان متعلق به این برند است

 

متوسط تعداد فالووِرهای یک صفحه کمپانی زیبایی 5 میلیون نفر است. ولی شرکت آرایشی آناستازیا چیزی در حدود 17/6 میلیون فالوور دارد. به گفته آناستازیا خلق این صفحه و شرکت در رسانه های اجتماعی، بیشتر نظر کلودیا بوده است و با این کار آن ها توانسته اند محصولات خود را به شکل بهتری در معرض نمایش بگذارند. به علاوه از طریق این صفحه،  شرکت آرایشی آناستازیا از نظرات مصرف کنندگان آگاه شده و تلاش می کند تا کار خود را بهبود بخشد.

 

 

 

صفحه اینستاگرام آناستازیا باعث محبوبیت زیاد رژلب مایع این کمپانی شد.

با گوش دادن به نظرات مصرف کنندگان، سورها توانستند تا رژلب مایعی به وجود آورند که مطابق با نیاز مصرف کننده عمل کرده و به سرعت محبوب شود. علت اصلی موفقیت شرکت آرایشی آناستازیا  نیز گوش دادن به نیاز مشتری و سعی در رفع نیازهای آن هاست. آناستازیا سور اعتقاد دارد که علت محبوبیت محصولات آن ها، ارتباط مستقیم با مشتری هاست.

 

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
error: